loader image
Skip to content Skip to footer

عکاسی ساعت و صنایع دستی

ClientBeauty MagazineDateAugust, 2019AuthorAmy WalkerShare

عکاسی از ساعت مچی

در عکاسی تبلیغاتی از ساعت، علاوه بر داشتن مهارت بالا در سبک های مختلف بصری، باید درک کاملی از علایق وسلیقه خریداران ساعت داشت. یک عکس تبلیغاتی حرفه ای می تواند عامل موفقیت در کمپین فروش باشد. مثلا یک عکس چشم نواز در اینستاگرام باعث فروش بیشتر این محصول شود.

هنر عکاسی تبلیغاتی از ساعت مچی به عنوان یکی از چالش برانگیزترین جنبه های عکاسی از طبیعت بی جان شناخته می شود. بین اندازه نسبتا کوچک ساعت، کریستال های یاقوت کبود و اکریلیک بازتابنده، عناصر براق روی صفحه ساعت، بند های چرم یا نایلونی مات و غیره، انبوهی از سطوح با خواص و واکنش های متفاوت به نور و دوربین وجود دارد.

در عکاسی تبلیغاتی از ساعت هیچ درست یا غلطی وجود ندارد. اگر تصویری را ایجاد کنید که دوستش دارید، پس کار شما تکمیل شده است. اگر انعکاس روی سطح یا قاب را مناسب می بینید، حتماً آنها را در تصویر خود بگنجانید و اگر می بینید که برای شما مناسب نیستند، پس  آن را حذف کنید! وقتی در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارید، کسی شما را مواخذه نخواهد کرد. مهمتر از همه این است که از عکس های خود لذت ببرید!

عکاسی از صنایع دستی

یکی از مهمترین دانسته ها در رابطه با عکاسی از محصولات صنایع دستی به صورت آنلاین این است که کیفیت عکس های بارگذاری شده تفاوت بزرگی در فروش شما ایجاد می کند. بسیاری از دارندگان مشاغل صنایع دستی ، به دلیل استفاده از عکس هایی با کیفیت پایین یا در اختیار نداشتن دوربین مناسب، پیشرفت شغلی خود را در ریسک قرار می دهند . زیرا آنها به سادگی این مساله را نادیده می گیرند که میزان تاثیرگذاری عکس هایشان در تعداد کالاهای فروش رفته و سود حاصل از آن تا چه حد بالاست.

Leave a comment